
Прокладення ГБЦ, ELRING 517.412
2 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517.412
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блока EL 517.411
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 517.412 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.25 мм |
| Товщина після затягування | 1.25 мм |
| Проекція поршня від | 0.334 мм |
| Проекція поршня до | 0.464 мм |
| Діаметр | 90.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 197 ₴

