
Прокладка головки блоку Lanos 1.6 16v, ELRING 167.621
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 167.621
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку Lanos 1.6 16v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 167.621 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, 10, Lacetti, Lanos, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴


