Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 73640 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, XC70, 850, C70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 757 ₴







