
Радіатор, NISSENS 90606
1 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90606
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90606 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 57 мм |
| Довжина ядра радіатора | 132 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, 80, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Coupe, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴





