
Конденсатор без хладогену, NISSENS 94628
3 819 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94628
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсатор без хладогену
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94628 |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 467 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 12.9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 819 ₴







