
Радіатор системи охолодження, NISSENS 63812A
3 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63812A
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 63812A |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴





