
Конденсатор без хладогену, NISSENS 94587
3 431 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94587
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсатор без хладогену
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94587 |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 539 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 431 ₴







