
Радіатор системи опалення, NISSENS 72043
2 812 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72043
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи опалення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 72043 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 165 мм |
| Ширина ядра радіатора | 220 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 812 ₴







