Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 73989 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 167 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴







