
Радіатор обігріу салону, NISSENS 73943
3 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73943
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор отопителя First Fit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 73943 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 164 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Crafter, Octavia, TT, Golf, Q3, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 355 ₴







