
Радіатор охолодження двигуна, NRF 50037
5 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50037
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 50037 |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 133 мм |
| Глибина ядра радіатора | 55 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A7, A6, A8, A5, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 369 ₴





