
Радіатор охолодження двигуна, NRF 53527A
3 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53527A
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53527A |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500C / 595C / 695C, 500 C, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 253 ₴





