
Радіатор охолодження двигуна, NRF 55343
4 076 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55343
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 55343 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 588 мм |
| Ширина ядра радіатора | 500 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | L400, Delica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 076 ₴





