
Радіатор охолодження двигуна, NISSENS 65306
5 793 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65306
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65306 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 618 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Caddy, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Yeti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 793 ₴





