
Радіатор охолодження двигуна, NISSENS 68811
6 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68811
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 68811 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 734 ₴






