
Радіатор охолодження двигуна, NISSENS 675053
8 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 675053
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 675053 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 215 ₴





