
Радіатор системи охолодження, NISSENS 681208
10 715 ₴
- Готово до відправки
- Код: 681208
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 681208 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Ширина ядра радіатора | 518 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | FX, QX70, QX50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 715 ₴





