
Радіатор охолодження двигуна, NRF 59293
6 411 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59293
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 59293 |
| Довжина ядра радіатора | 768 мм |
| Ширина ядра радіатора | 455 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 411 ₴





