
Радіатор системи охолодження, NISSENS 606671
7 034 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606671
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606671 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 034 ₴





