
Радіатор охолодження двигуна, NISSENS 606705
10 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606705
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606705 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 502 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 159 ₴


