
Радіатор охолодження двигуна, NRF 550345
7 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 550345
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 550345 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 685 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 010 ₴

