
Радіатор охолодження двигуна, NRF 50100
3 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50100
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 50100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 300 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 376 ₴






