
Радіатор охолодження двигуна, NRF 53002
2 997 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53002
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53002 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 563 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 997 ₴









