
Радіатор охолодження двигуна, NRF 53139
3 797 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53139
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53139 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Touran, Jetta, Octavia, A3, Golf, Yeti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 797 ₴






