
Радіатор системи охолодження, NISSENS 63091
3 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63091
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 63091 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴







