
Радіатор системи охолодження, NISSENS 646812
6 872 ₴
- Готово до відправки
- Код: 646812
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 646812 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 767 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без розширювального бачка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Venza, Avalon, Camry, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 872 ₴





