
Радіатор системи охолодження, NISSENS 64684
6 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64684
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 64684 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 600 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, FJ Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 176 ₴



