
Радіатор системи охолодження, NISSENS 651621
2 272 ₴
- Готово до відправки
- Код: 651621
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 651621 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 722 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 272 ₴





