
Радіатор охолодження мастила, NRF 31816
4 561 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31816
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения масла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31816 |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 71 мм |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Довжина ядра радіатора | 115 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A6, A8, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 561 ₴





