
Радіатор охолодження мастила двигуна, NRF 31763
2 487 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31763
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження мастила двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31763 |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 46 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 63 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, Opel |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 308, RCZ, C4, C5, 408, C5 Aircross, 207, 208, Grandland / Grandland X, Clubman, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 487 ₴




