
Радіатор охолодження мастила, NRF 31267
1 748 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31267
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор охлаждения масла NRF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31267 |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 54 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 119 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748 ₴




