
Радіатор системи опалення салона, FEBI BILSTEIN 18158
1 222 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18158
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 18158 |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴

