
Ремінний шків, FEBI BILSTEIN 33679
4 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33679
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ременный шкив, коленчатый вал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 33679 |
| Ширина | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 168 мм |
| Кількість ребер | 6 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755 ₴

