
Ремінний шків, FEBI BILSTEIN 36244
2 763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36244
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ременный шкив, коленчатый вал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 36244 |
| Ширина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Primera, Scenic, Grand Vitara, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 763 ₴

