
Шків привідного паса, GATES T41155
532 ₴
- Готово до відправки
- Код: T41155
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжной ролик, ремень ГРМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T41155 |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Supernova |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴




