
Шків привідного паса, GATES T42042A
767 ₴
- Готово до відправки
- Код: T42042A
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжной ролик, ремень ГРМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T42042A |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2111, Granta, Priora, 112, 2310, 110, 111, 2110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴


