
Шків привідного паса, INA 531 0079 10
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 531 0079 10
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжной ролик, ремень ГРМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 531 0079 10 |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 80, Caddy, Cordoba, Toledo, Jetta, Transporter, Iltis, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴



