
Сальник, VICTOR REINZ 81-53279-10
352 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81-53279-10
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-53279-10 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bongo, Sonata, Sorento, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, Cordia, L 300, L200, L400, Lancer, Pregio, Lantra, K2500, Magentis, Galant, Starion, Sapporo, Colt, Grandis, Tredia, Micra, Delica, Galloper, H 1, Space Wagon, Space Runner, H100, Santamo, H-1 / Starex, Joice |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴


