
Сальник, VICTOR REINZ 81-53274-00
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81-53274-00
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-53274-00 |
| Матеріал | NBR |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Lexus, Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | IS, Solara, Liteace, Supra, Dyna, Picnic, ES, CRESSIDA, Alphard / Vellfire, Rocky, Land Cruiser, RC, Camry, Prado, LC, FJ Cruiser, Celica, LS, Fortuner, RAV4, Tacoma, Model F, 4Runner, RX, GS, Crown, Corolla, Corona, Aurion, Avalon, LX, Avensis, GX, MR2, Venza, Tundra, HiAce, Highlander, Hilux, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴


