
Сальник двигуна, VICTOR REINZ 81-53246-00
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81-53246-00
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-53246-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Rover, Proton, Volvo, Nissan, Hyundai, Kia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Bongo, S Coupe, Sonata, Sorento, Space Star, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, Elantra, Cordia, Sportage, L 300, L200, Persona 400, L400, Picanto, Lancer, Pregio, Lantra, Carens, Carisma, Pro Ceed, K2500, Ceed, Persona 300, Cerato, Tiburon, Magentis, Galant, Accent, Rio, Sapporo, Starion, Tucson, Getz, Le Baron, Matrix, Saratoga, Colt, Highway, Grandis, Tredia, Micra, Delica, Galloper, V40, S40, Mirage, Pajero Pinin, H 1, Pony, Space Wagon, Space Runner, Coupe, Santa Fe, H100, I30, H-1 / Starex, Pony / Excel, Voyager, Joice |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


