
Сальник коленвала, ELRING 694.770
531 ₴
- Готово до відправки
- Код: 694.770
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 694.770 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Europa, Nubira, 9-3X, Omega, 110, Speedster, Kadett, Epica, Espero, Lacetti, Evanda, Calibra, 159, Captiva, Leganza, 9-3, 9-5, 9000, Rezzo, Frontera, Zafira, Spider, Ascona, Astra, Croma, CTS, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴

