
Сальник двигуна, ELRING 902.860
598 ₴
- Готово до відправки
- Код: 902.860
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 902.860 |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, X1, X3, X5, X6, Z4, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴

