
Сальник двигуна, CORTECO 12013858B
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12013858B
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12013858B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Alfa Romeo, BMW |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, Omega, Kadett, 1502-2002, 164, Tigra, Commodore, Zafira, 21, Manta, Combo, Meriva, Alfetta, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴





