
Сальник, CORTECO 20031171B
626 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20031171B
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала Corteco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20031171B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴





