
Сальник, CORTECO 19026198B
517 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19026198B
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала Corteco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19026198B |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic, 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴

