
Сальник коленвала / распредвала, ELRING 010.360
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 010.360
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала / распредвала
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 010.360 |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lifan, Lexus, Daihatsu, Toyota, Geely |
| Сумісність з моделлю | 620, Sirion, IS, Tercel, YRV, Yaris, Materia, Supra, LC Cross, PU, 520i, Copen, Extol, Terios, Celica, 320, BL, Avanza, CK, 520, MK, Corolla, GC6, MR2, Avensis, MR, Charmant |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


