
Сальник коленвала / распредвала, ELRING 542.060
708 ₴
- Готово до відправки
- Код: 542.060
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала / распредвала
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 542.060 |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴

