
Сальник двигуна, VICTOR REINZ 81-19299-10
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81-19299-10
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-19299-10 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, Jetta, 240, Octavia, Passat, 740, 80, 960, Caddy, Polo, Felicia, Leon, 850, Cayenne, Q7, 940, Lupo, Toledo, Touareg, A3, A4, A6, Iltis, A8, Transporter, Golf, Derby, Alhambra, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴


