
Сальник коробки перемикання передач, CORTECO 01025620B
332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01025620B
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коробки перемикання передач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01025620B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, BMW, Mini, Ford |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, XC60, XC70, 3, 7-Series, V90, Freelander, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, S-Max, V40, S60, V70, Mondeo, S80, 6, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴


