
Сальник коробки перемикання передач, CORTECO 01031573B
227 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01031573B
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коробки перемикання передач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01031573B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, Land Rover, Volkswagen, Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, 7-Series, Z4, Phantom, Phaeton, Q5, Q7, Range Rover, Range Rover Sport, A4, A5, A6, A8, 6, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴





